Sklep przeznaczony dla osób pełnoletnich. Musisz mieć minimum 18 lat.
Czy jesteś osobą pełnoletnią?
×

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

 

KOSZTY DOSTAWY W POLSCE

Zamówienia w ilości do 35 butelek realizowane są w paczkach za pośrednictwem firmy kurierskiej (UPS, FedEx, DHL, DPD). Zamówienia w ilości 36 butelek i więcej realizowane są na paletkach za pośrednictwem firmy kurierskiej DB Schenker. W przypadku dostaw firmą DB Schenker usługa wnoszenia pod drzwi palet i ich zawartości realizowana jest za dodatkową opłatą.

KURIER - koszt dostawy przy zamówieniu poniżej 190 PLN to 24.99 PLN. Zamówienia od 190 PLN i więcej dostarczane są GRATIS.

Przy płatnościach gotówkowych doliczamy koszt pobrania 5 PLN przy dostawach w całej Polsce.

 

PŁATNOŚCI I KOSZTY

Za zamówiony towar możecie Państwo zapłacić poprzez:
- system Przelewy24( szybkie przelewy elektroniczne ) 
PAYPAL - za płatności przez te systemy nie pobieramy dodatkowych opłat.
- za POBRANIEM ( płatność realizowana bezpośrednio przy dostawie, zapłata odbywa się gotówką u kuriera )
Koszt pobrania to 5 PLN przy dostawach w całej Polsce.

- Płatności tradycyjnym PRZELEWEM BANKOWYM: DW Sp. z o. o., ul. Gadki 2, 97-320 Wolbórz; Bank mBank,

 nr. rachunku : 13 1140 2004 0000 3902 7545 0006

Tytuł: Numer zamówienia


TERMIN DOSTAWY

Dokładamy wszelkich starań aby czas dostawy do Państwa był jak najkrótszy. Zamówienia złożone do godziny 10.00* staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia ( pod warunkiem dostępności wszystkich zamówionych produktów na magazynie wysyłkowym )
Zamówienia po godzinie 10.00 wysyłane są z reguły dnia następnego. W związku ze specyfiką towaru unikamy wysyłania towarów w piątek ( chyba, że klient sobie dodatkowo zażyczy ) aby nie leżały w firmie kurierskiej przez weekend.
Firma kurierska ma 24 - 48 h na dostawę towaru. W praktyce towar zamówiony do godziny 11.00 jest dostarczany nazajutrz, najczęściej w godzinach 10-16.

W przypadku, kiedy danego towaru brak na magazynie lub zaistniała konieczność sprowadzenia go z naszych innych sklepów czas realizacji może się wydłużyć, o czym Kinet zostanie niezwłocznie poinformowany przez obsługę Serwisu.

Kurier podejmuje 3 próby dostarczenia towaru po czym towar jest zwracany do nadawcy. Wina wysyłamy przy pomocy firm kurierskich Fedex i UPS oraz PARTNER Logistic.

*nie dotyczy okresu 1-31 grudnia - w tym czasie okres doręczenia może się wydłużyć do 5 dni roboczych oraz działąnia siły wyższej, w postaci np. zagrozenia epidemiczneg lub ataku terrorystycznego!

 

UWAGA !!!

Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej i trzeźwej. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia pełnoletniości, a także wątpliwości co do trzeźwości Kupującego kurier odmówi wydania przesyłki.