Sklep przeznaczony dla osób pełnoletnich. Musisz mieć minimum 18 lat.
Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na Warunki i Zasady korzystania z plików cookie.

×

  Bostavan Kagor Monastyr

  Review (0)
  31,89 zł
  Ilość:

  Do darmowej dostawy brakuje 345,00 zł

  Znana winiarnia z Mołdawii

  Bostavan Vinaria powstała w 2002 roku, a już trzy lata później stała się jednym z największych producentów i eksporterów wina w Mołdawii. Łączy w sobie szacunek do długiej tradycji winiarskiej, naturalne metody uprawy winorośli i najnowsze techniki produkcji, dzięki czemu wina oddają prawdziwego mołdawskiego ducha i zaskakują najwyższą jakością. Dziś winiarnia znana jest w ponad 30 krajach na całym świecie. 

  Tradycyjne słodkie wino mołdawskie

  Monastyr Pastoral Kagor to tradycyjne słodkie mołdawskie wino o podwyższonej zawartości alkoholu, tworzone według oryginalnej cerkiewnej receptury. Dawniej zwany „Kagor” dziś dostępny jest pod nazwą „Pastoral”, co ma pomóc w odróżnieniu go od francuskiego wina Cahors, który jest inspiracją do pierwotnej nazwy. Trunek produkowany jest w ściśle limitowanej ilości.

  Czerwone, słodkie, o aromacie suszonych śliwek z nutą czekolady

  Wino tradycyjnie tworzone jest w 100 % z owoców szczepu Cabernet Sauvignon. Ma piękny rubinowy odcień i bukiet wypełniony charakterystycznymi dla słodkiego wina aromatami suszonych śliwek, czekolady i miodu. W ustach intensywne, uwodzące wysoką zawartością alkoholu (16%) i pozostawiające słodki posmak na podniebieniu na długo po zakończeniu degustacji. 

  Do deserów, czekolady lub sera 

  Monastyr Pastoral to doskonałe wino do łączenia z deserami na bazie czekolady, a także samą czekoladą. Posmakuje z czekoladową panna cottą, lodami czekoladowymi czy brownie. W wersji wytrawnej najlepiej łączy się z deską serów z niebieską pleśnią. 

  Etykieta z cerkwią

  Butelka o klasycznym kształcie przykuwa uwagę etykietą o ciekawym designie. Na etykiecie o białym tle widnieje rysunek przedstawiający złoto-czerwoną cerkiew oraz nazwa wina na czerwonym tle. Całą etykietę pokrywają drobne złote zdobienia, a w jej dolnej części umieszczono informacje na temat trunku. Nad białą etykietą umieszczono jeszcze jedną, okrągłą, przedstawiającą część witraża, który jest częścią cerkiewnych okien. Całości dopełnia prosty, czerwony kaptur obleczony na szyjce. 

  MNR-CSL-KAGOR-N-543

  Opis

  KOLOR
  Czerwone
  POJEMNOSC
  0,75 l
  ALKOHOL
  16,00 %
  SMAK
  słodkie
  STYL
  ciężkie
  KRAJ
  Mołdawia
  PRODUCENT
  Bostavan Vinaria
  SZCZEP
  100% Cabernet Sauvignon

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu - bądź pierwszy!

  Napisz recenzję
  Bostavan Kagor Monastyr

  16 innych produktów w tej samej kategorii: