Sklep przeznaczony dla osób pełnoletnich. Musisz mieć minimum 18 lat.
Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na Warunki i Zasady korzystania z plików cookie.

×

  Baron De Ley Gran Reserva DOCA Rioja

  Review (0)
  115,45 zł
  Obecnie brak na stanieBaron de Ley Gran Reserva Rioja to wyjątkowe, pełne i bogate wino z prestiżowej hiszpańskiej apelacji. Starzenie w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego przez 24 miesiące pozwala rozwinąć pełnię potencjału szczepu tempranillo zaś 3 lata odpoczynku w butelkach przed wprowadzeniem wina do sprzedaży to idealny czas na ułożenie tanin i uzyskanie szlachetnej dojrzałości, jednocześnie wino pozostaje żywe i wielowątkowe. W smaku można wyczuć dojrzałe owoce pięknie dopełnione przez aromaty skóry, tytoniu, korzennych przypraw i nuty tostowe. Medium body, krągła struktura, gładkie taniny. Baron De Ley Gran Reserva to eleganckie wino na wyjątkową okazję, wyróżnione  93 punktami w prestiżowej skali Roberta Parkera.

  " />

  Baron de Ley Gran Reserva Rioja to wyjątkowe, pełne i bogate wino z prestiżowej hiszpańskiej apelacji. Starzenie w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego przez 24 miesiące pozwala rozwinąć pełnię potencjału szczepu tempranillo zaś 3 lata odpoczynku w butelkach przed wprowadzeniem wina do sprzedaży to idealny czas na ułożenie tanin i uzyskanie szlachetnej dojrzałości, jednocześnie wino pozostaje żywe i wielowątkowe. W smaku można wyczuć dojrzałe owoce pięknie dopełnione przez aromaty skóry, tytoniu, korzennych przypraw i nuty tostowe. Medium body, krągła struktura, gładkie taniny. Baron De Ley Gran Reserva to eleganckie wino na wyjątkową okazję, wyróżnione  93 punktami w prestiżowej skali Roberta Parkera.

  Ilość:

  Do darmowej dostawy brakuje 345,00 zł

  Baron de Ley Gran Reserva Rioja to wyjątkowe, pełne i bogate wino z prestiżowej hiszpańskiej apelacji. Produkowane w niewielkiej rodzinne bodedze tylko w najlepszych rocznikach. Starzenie w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego przez 24 miesiące pozwala rozwinąć pełnię potencjału szczepu tempranillo zaś 3 lata odpoczynku w butelkach przed wprowadzeniem wina do sprzedaży to idealny czas na ułożenie tanin i uzyskanie szlachetnej dojrzałości, jednocześnie wino pozostaje żywe i wielowątkowe. W smaku można wyczuć dojrzałe owoce pięknie dopełnione przez aromaty skóry, tytoniu, korzennych przypraw i nuty tostowe. Medium body, krągła struktura, gładkie taniny. Baron De Ley Gran Reserva to eleganckie wino na wyjątkową okazję, wyróżnione  93 punktami w prestiżowej skali Roberta Parkera.

  CENTRUM-32

  Specyficzne kody

  Nowy produkt

  Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu - bądź pierwszy!

  Napisz recenzję
  Baron De Ley Gran Reserva DOCA Rioja

  Możesz polubić także:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  16 innych produktów w tej samej kategorii: